KS Kobe

KS Kobe

Zapraszamy do KS Kobe, klubu strzeleckiego łączącego różnorodne osobowości zjednoczone pasją. W naszych szeregach spotkasz zarówno weteranów jak i amatorów, którzy cenią strzelanie zarówno jako sport, jak i formę relaksu. Tworzymy unikalną atmosferę na naszej stałej strzelnicy - Pawłów.

KS Kobe to klub założony wiosną 2023 roku, przez grupę pasjonatów strzelectwa.

Na co dzień strzelają na Strzelnicy Pawłów a także uczestniczą w wielu zawodach oraz kursach strzeleckich na terenie kraju, dumnie reprezentując swój klub. W tym roku były to m.in "Operacja Furia", "Recon Squad" czy "Bunt Maszyn". Mimo, że na co dzień są totalnie różni to udało im się stworzyć prawdziwy strzelecki klimat, w którym przebywanie wykracza często poza godziny treningu.

W szeregach klubu znajduje się prawdziwy kalejdoskop osobowości. Od snajperów o stalowych nerwach, przez miłośników dynamicznych serii AK-47, aż po tych, dla których rekreacyjne strzelanie ze znajomymi to najlepsza forma spędzania czasu. Każdy członek klubu jest totalnie różny na co dzień, przez co wnosi coś unikalnego do klubu. Dla wielu z nich, Strzelnica Pawłów jest już niemal drugim domem, a dla niektórych nawet pierwszym.

Członkowie klubu otrzymują od nas całoroczną zniżkę na korzystanie ze Strzelnicy Pawłów. Dodatkowo przez cały rok organizujemy zajęcia sekcji strzeleckich. Każdy klubowicz ma możliwość skorzystania z niej bezpłatnie raz w tygodniu. Dzięki temu, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, rozwijają nie tylko umiejętności strzeleckie, ale także wiedzę teoretyczną.

Nasza współpraca ma aktywny wpływ na rozwój klubu oraz samej Strzelnicy Pawłów, dzięki czemu w niedługim czasie chcemy być najnowocześniejszym obiektem tego typu w tej części kraju.

Wstąp do KS Kobe!

Zapisz się do klubu

Poznajmy się lepiej

Strzelnica

Zobacz więcej

Połączenie historii z nowoczesnością. Przez ponad 100 lat służyła jako miejsce ćwiczeń dla sił zbrojnych różnych armii. Obecnie, jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju.

Arsenał

Zobacz więcej

Strzelnica dysponuje wieloma rodzajami broni palnej. Sprawdź z jakiej broni możesz u nas postrzelać. Z pewnością każdy miłośnik militariów znajdzie coś interesującego.

Wydarzenia

Zobacz więcej

Bądź na bieżąco z tym co się dzieje na Strzelnicy! Sprawdź nadchodzące kursy, zawody czy szkolenia. Jeśli chcesz zorganizować swój event skontaktuj się z nami!

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz pytania bez odpowiedzi i chcesz się z nami skontaktować?

Skontaktuj się z nami